Kij i piłka kosztują razem 1,10 zł. Piłka jest droższa od kija o 1 zł. Ile kosztuje kij? Utworzono: 2 miesięcy temu niewiem siejeh chewiehxsg Wiemy, że kij i piłka kosztują razem 1,10 zł. Pytamy, ile kosztuje kij, zatem: x + x + 1,00 = 1,10 2x = 0,10 |:2 jacoboeecj Znasz odpowiedź? Dodaj ją tutaj! Bardzo proszę o pomoc w zadaniu 19
Wielu udzieli odpowiedzi 10, co jest niepoprawne. Pozwól nam wyjaśnić… Jeśli kij kosztuje 1,00 USD więcej niż piłka, a łączna kwota wynosi 1,10 USD, wtedy piłka musi kosztować 5 centów, a pałka - 1,05 USD. Gdyby bal miał kosztować dziesięć centów, oba razem kosztowałyby 1,20 dolara.
answer rozwiązane Kij i piłka kosztują 1,10 zł. Kij kosztuje 1.00 zł więcej niż piłka. Ile kosztuje piłka. Reklama Odpowiedź 1 osoba uznała to za pomocne florentrbx Odpowiedź: Szczegółowe wyjaśnienie: 1,10zł - 1,00zł = 0,10zł 0,10zł : 2 = 0,05zł Odp: Piłka kosztuje 0,05zł. Szukasz opracowanych krok po kroku rozwiązań zadań z przedmiotu Matematyka?
Kij i piłka kosztują razem 1,10 zł. Kij jest o 1 zł droższy odd pliki. Ile kosztuje piłka?(⌐ ͡ ͜ ʖ ͡ )
856CV5b.
kij i piłka kosztują 1 10 wyjaśnienie